Winnaars

Hieronder staan de inzendingen waarmee deelnemers een tappunt voor hun gemeente hebben gewonnen (en waarvoor we toestemming voor publicatie hebben). De komende periode worden nog steeds inzendingen gejureerd en gemeenten benaderd. Dit overzicht wordt daarom steeds aangevuld met nieuwe winnende inzendingen. 

Enschede
Josien ter Doest
Freinetschool de Bothoven
Enschede
Geldermalsen
Danielle en Marc
Nijmeegse Vierdaagse
Nijmegen
Woudenberg
Familie Bredschneijder
brasserie Drusius
Diemen
Zeist
Michel Schilders
una Volta
Culemborg
Epe
Rob Aartsen
Dedemsvaria
Dedemsvaart
Losser
José Bossink
Eetcafé Plexat
De Lutte
Klarenbeek
Dorpscontactpersoon Klarenbeek
Sportclub Klarenbeek
Klarenbeek
De Ronde Venen
Dorpsraad Baambrugge
Café "De Punt"
Baambrugge
Winterswijk
Dorien Klein Holkenborg
Watermakers Corle
Winterswijk
Winterswijk
Familie kubbe
Watermakers Corle
Winterswijk
Wilp-Achterhoek
Familie Timmer en Van de Linde
Stichting Theekoepel
Wilp-Achterhoek
Veenendaal
Loopgroep Veenendaal
Jan-Peter Kelderman
Veenendaal
Smallingerland
Iris Wagenaar
Kinderspul de Trisken
Drachten
Groesbeek
Corné en Gisella van Halteren
Eigenweijs
Groesbeek
Harderwijk
Bettine Mons
La Cubanita Harderwijk
Harderwijk
Bronckhorst
HOV
Hengelose Ondernemersvereniging
Hengelo (Gelderland)
Dedemsvaart
Danieke Brakke
Dedemsvaria
Dedemsvaart
Nijmegen
Remi Slotman
Café Biessels
Nijmegen
Duiven
Lucienne Van der Struik
Recreatiepark De Veerstal
Lathum
Ede
A. van Veldhuizen- van Pluuren
Restaurant Vroeger
Ede
Wijchen
Emmy en Peter Joosten
Nijmeegse Vierdaagse
Nijmegen
Rheden
Joris & Peter Blaauw
Nijmeegse Vierdaagse
Nijmegen
Wageningen
Annelou Hoogerwerf
Nijmeegse Vierdaagse
Nijmegen
Overbetuwe
Hans Bonnamy
Nijmeegse Vierdaagse
Nijmegen
Meppel
Yvonne Dunnink
Nijmeegse Vierdaagse
Nijmegen
Westervoort
Joan Berings-Teunissen
Tennisvereniging Westervoort
Westervoort
Gaanderen
Lucille Schaapveld
Nijmeegse Vierdaagse
Nijmegen
Ede
Rik Bakker
Nijmeegse Vierdaagse
Nijmegen
Drachten
G.J. Windstra Spoelstra
Nijmeegse Vierdaagse
Nijmegen
Duiven
Ellen Weijsters
Nijmeegse Vierdaagse
Nijmegen
Wijchen
Familie Engelen
Nijmeegse Vierdaagse
Nijmegen
Berg en Dal
Fam. Canters
Nijmeegse Vierdaagse
Nijmegen
Arnhem
Egbert
Nijmeegse Vierdaagse
Nijmegen
Zutphen
Gwenny Schraa
Nijmeegse Vierdaagse
Nijmegen
Overbetuwe
Mariet Muijsers
Nijmeegse Vierdaagse
Nijmegen
Epe
Ger Kokshoorn
Nijmeegse Vierdaagse
Nijmegen
Geldermalsen
Ilse Hakkert
Nijmeegse Vierdaagse
Nijmegen
Hengelo
Michelle Stegers
Stoer Voer Festival
Hengelo
Hengelo
Roos Nijhuis
Stoer Voer Festival
Hengelo
Hengelo
Familie Landman
Stoer Voer Festival
Hengelo
Ferwerderadeel
Nadja Koning
Lekker Sneek 2016
Sneek
Leeuwarden
Saskia Van Soest
Lekker Sneek 2016
Sneek
Súdwest-Fryslân
Tineke van der Gaast
Lekker Sneek 2016
Sneek
Houten
Yvette Kramer
De Kleine Geer
Houten
Utrecht
Carlijn Schurink
JOINN!
Houten
Dalfsen
Anke Rumpf
Café-Restaurant "De Viersprong"
Nieuwleusen
Nieuwegein
Peter Hesseling
Van Dis
Hoogkarspel
Rheden
Gert-Jan Stavast
Eetcafé Het Schilderij
Dieren
Vorden
Muziekkoepel - Joke & Riet
EuroParcs Resort De Achterhoek
Lochem
Vorden
Muziekkoepel - Harry Jansen
Grand Café het Meestershuis
Vorden
Utrechtse Heuvelrug
Carli Aulich
Plein 6
Doorn
Arnhem
Tineke Bouwhuis
Café St Jan
Arnhem
Overbetuwe
Lisette Raijmann
L'Italiano
Elst
Apeldoorn
Gina de Vos-Jansen
Salon 1813
Apeldoorn
Houten
Jorgen van Dongen
Van der Valk Hotel Houten
Houten
Nijmegen
Heleen Papavoine
Van der Valk Hotel De Bilt - Utrecht
De Bilt
Súdwest Fryslân
Marijke van Dun
Restaurant Paviljoen Badmeester Keimpe
Balk
Harlingen
Hannamay Tjalsma
Hannamay Tjalsma
Harlingen
Utrecht
Tess Oude Weernink (IMFSA)
Cafe de Nieuwe Dikke Dries
Utrecht
Baarn
Bob Rotteveel
Restaurant Joyah
Baarn
Utrecht
Michiel Suijkerbuijk
Restaurant De Branding
Utrecht
Stichtse Vecht
Fleurance Hagen
Bevrijdingsfestival Flevoland
Almere
Hattem
Carla Diana Anneke Driesje
Wandelvierdaagse
Hattem
Brummen
P. Crielaard-Hijstek
De Vroolijke Frans
Brummen
Zeewolde
Alexander Veerman
Bevrijdingsfestival Flevoland
Almere
Vleuten
Sascha Donath
Bevrijdingsfestival Utrecht
Utrecht
Zaltbommel
Eloy Braun
Restaurant Het Oude Veerhuis
Ammerzoden
Dongjum
Rik Tiedema
Stichting Befrijdingsfestival Fryslan
Hurdegaryp
Maarssen
Liza Verhoef
Bevrijdingsfestival Flevoland
Almere
Almere
Zwany de Vos
Bevrijdingsfestival Flevoland
Almere
Almere
Eva Frijters
Bevrijdingsfestival Flevoland
Almere
Houten
Monique Bijlsma
Bevrijdingsfestival Utrecht
Utrecht
Harderwijk
Nienke Cornelissen
Bevrijdingsfestival Utrecht
Utrecht
Woerden
Cisca van Bilsen
Bevrijdingsfestival Utrecht
Utrecht
Nieuwegein
Christine Aaftink
Bevrijdingsfestival Utrecht
Utrecht
Utrecht
Marian & Niels
Bevrijdingsfestival Utrecht
Utrecht
Deventer
Rachel Meertens
Bevrijdingsfestival Overijssel
Zwolle
Ommen
Ilse Bremmer
Bevrijdingsfestival Overijssel
Zwolle
Elburg
Kirsten Sloof
Bevrijdingsfestival Overijssel
Zwolle
Zwolle
Lianne Loeffen
BFO - Accreditatie Wethouder Alferinkweg
Zwolle
Wageningen
Jouke Kardolus
Bevrijdingsfestival Wageningen
Wageningen
Nijkerk
Benedict Jansen
Tennessee
Harderwijk
Bunschoten
Judith Poort
Bevrijdingsfestival Utrecht
Utrecht
Veenendaal
Marjan van Amerongen
Mango's
Veenendaal
ZWOLLE
Esther Lely
Bevrijdingsfestival Overijssel
Zwolle
Wezep
Marlyse Mélotte
Humphrey's Restaurant Zwolle
Zwolle
Nieuwegein
Serwer Ahmad
H.P. van Oordt
Utrecht
Zwolle
Erben Wennemars
Bevrijdingsfestival Utrecht
Utrecht